• 100 DRZEW

  2014-08-07
  WARSZAWA | Królikarnia

  Na spotkaniu "Warszawa w kwiatach i zieleni" rozmawialiśmy o różnych modelach pracy i projektach zazieleniajacych nasze miasto. Między innymi była tam Magda Korcz z Fundacji HUSH Warsaw. Już niedługo Magda może Wam podarować - drzewo! Kto o nim marzy?

  Już 9 sierpnia można je będzie odbierać przy wejściu głównym CH PLAC UNII City Shopping w Warszawie, u zbiegu ulic Puławskiej i Waryńskiego (11:00-15:00).


  Kilka słów o projekcie:
  "Wszyscy możemy chronić środowisko. Czy wiesz, że aż 95% tekstyliów nadaje się do ponownego wykorzystania, co pozwala ograniczyć ich niekorzystny wpływ na środowisko?
  Akcja firmy H&M i Fundacji HUSH Warsaw to wspólny projekt promujący świadome używanie mody pod hasłem "Nie dajmy zmarnować się modzie!"
  Podczas targów mody HUSH Warsaw 7–8 czerwca w Arkadach Kubickiego udało się osiągnąć cel i zebrać ponad 1 tonę niechcianych tekstyliów, które po odpowiedniej selekcji posłużą do ponownego wykorzystania lub przetworzenia. Teraz, we współpracy z pracownią Kwiatkibratki oraz fundacją Hush Warsaw, firma H&M podaruje Warszawie 100 drzew.

  Przyłącz się do akcji – posadź drzewo w wybranym przez siebie miejscu w Warszawie i zamień niechciane ubrania na tlen!"
  KOMENTARZE