• Wzory Ogród

  2014-06-16 09:41:51
  WARSZAWA | Królikarnia

  W sobotę 21 czerwca 2014 r. od 10.00 do 20.00, zapraszamy do Królikarni, na czwartą, wyjątkową edycję Wzorów: Wzory Ogród.
  W muzeum, ale przede wszystkim w jego ogrodzie, zaprezentują się najlepsi twórcy designu ogrodowego. Przedstawimy najpiękniejsze projekty sztuki ogrodowej. Na targach będzie można także kupić rośliny ogrodowe, zioła, kwiaty doniczkowe i cięte. Pokażemy przydomowe szklarnie, donice, szeroki wybór mebli ogrodowych i oświetlenia, ale również hamaki, huśtawki oraz grille - wszystko, co może sprawić, że ogród zmieni się w raj na ziemi... W czasie targów będzie można również rozsmakować się w ekologicznej kuchni i kupić specjalnie wyselekcjonowane nowalijki. Planujemy warsztaty dla dzieci i dorosłych. Pragniemy, aby Wzory Ogród były również okazją do relaksu i odpoczynku z całą rodziną (zapewnimy niezbędny ekwipunek, czyli leżaki, koce oraz kosze piknikowe). Królikarnia będzie doskonałym miejscem, aby to pragnienie zrealizować.

  Plan wydarzeń:

  Warsztat 5Rytmów® to praktyka ruchu, która uczy jak obudzić ciało i uwolnić umysł; to sesja intuicyjnego ruchu gwarantującego relaks, odświeżenie umysłu i radość. Warsztat rozpocznie się o 16.00, a poprowadzi go Joanna Hussakowska - aktorka kiedyś związana z teatrami Jaracza w Łodzi i Słowackiego w Krakowie, jedyny akredytowany nauczyciel 5Rytmów w Polsce.

  Warsztat świadomości ciała poprowadzi Urszula Skośkiewicz – właścicielka Warszawskiego Studia Tańca. Wraz z zespołem o godzinie 11.30 zaprezentuje taneczny performance w ogrodzie.

  Mikrohotele dla owadów – warsztat i pokaz dla dzieci poprowadzi Majka Skibińska, która pokaże jak wykonać schronienia dla pożytecznych owadów i objaśni dzieciom ich zastosowanie.

  Warsztat ceramiczny dla dzieci poprowadzi Agata Wiślińska z pracowni ceramicznej LUKA. Warsztat odbędzie się w godzinach 11 - 16

  Plener rzeźbiarski i pokaz rzeźbienia w glinie zaprezentuje Szumilas dla Warszawy.

  Pszczelarium pokaże szklany ul, razem z gośćmi pomaluje ule i opowie o życiu pszczół w mieście; również o tym jak założyć własną miejską pasiekę.

  Bazioła przeprowadzą warsztat zielarski na swoim stoisku.

  KOMENTARZE