• Od Nieużytków Sztuki do Nieużytków Muzyki

  2014-07-31
  OLSZTYN | BWA Olsztyn

  Zapraszamy na kolejną odsłonę Nieużytków Sztuki w olsztyńskim BWA!
  - 17:00 - Spotkanie w naszym galeryjnym ogródku, mamy nadzieję że pojawią się nasi ogrodnicy, a także sympatycy projektu, mamy również zapowiedzianą wizytę Eli Jabłońskiej.
  Wspólnie zabawimy się w budowanie RZEŹBY Z WIERZBY - rzeźby organicznej z użyciem wierzby, która ozdobi nasz ogródek. Liczymy na inwencję twórczą!

  - O 18.00 w sali kameralnej BWA rozpocznie się wernisaż Mariana Stępaka "Odzyskane"
  Zaprezentowane zostaną fotografie, filmy i obiekty. Podstawowymi problemami, które podejmuje artysta w olsztyńskiej wystawie, są czas i pamięć.
  - ok. godz. 19.00 powrócimy jednak do naszych grządek, gdzie czekać będzie poczęstunek – liczymy, że nasi goście włączą się w grillowanie sezonowych warzyw, będziemy także kontynuować budowę rzeźby.
  Zapewniamy grilla oraz pewną ilość jedzenia, jednak mile widziane przyniesienie również własnych fantazyjnie przyprawionych warzyw, napojów czy np. ciekawych dipów.
  - o godz. 20.00, pod kopułą Planetarium odbędzie się koncert elektroakustyczny zespołu Tundra – tworzonego przez Dawida Adrjanczyka i Krzyśka Joczyna. Inspiracją dla muzyków jest przede wszystkim przestrzeń, zarówno w wymiarze fizycznym, jak i duchowym.
  Do zobaczenia w ogrodzie!
  Galeria

  KOMENTARZE