• Po spotkaniu!

  2014-04-29 11:22:22
  OLSZTYN | BWA Olsztyn

  Spotkanie organizacyjne za nami! Pogoda była upalna, więc pragnienie przyszłych ogrodników gasiła woda z miętą i cytryną (świeża mięta zachęcała swoją soczystością, wręcz wołając do uczestników: "Wy też możecie mieć mnie na swojej grządce!".) Uformowały się trzy grupy. Jedna z pań - Pani Alicja - emerytowana fanka malarstwa bała się, że nie dostanie w przydziale grządki, zapytała też czy będzie mogła przychodzić i malować to co stworzy na swoim poletku. Oczywiście, że tak! Pierwsza grządka poszła więc w ręce dwóch przesympatycznych pań - Pani Alicji właśnie i jej koleżanki Pani Teresy.
  Na spotkanie przyszła też autentyczna architektka krajobrazu - Kamila. Jej pomysł na grządkę to kompozycja z liści np. z sałat. Nie możemy doczekać się realizacji tego projektu!
  Powstały też dwie małe grządki, które wydzierżawiła Olga, która na spotkaniu pojawiła się wraz z córkami - Mają i Alą. Dziewczynki będą uczyć się dbać o swoje roślinki. Ala wymyśliła już też nazwę dla grupy - Słodkie Malinki.
  Na koniec posadziliśmy wspomniane wcześniej drzewo - rajską jabłoń, która już kilka dni po posadzeniu obdarzyła nas pięknymi kwiatami.
  Galeria

  KOMENTARZE